سلبکام چیست؟

سلبکام به بیان ساده، پلتفرمی برای سفارش فایل های ویدئویی از ستارگان مورد علاقه‌ی ما همچون بازیگران و هنرمندان، ورزشکاران، خوانندگان و نوازندگان و … می‌باشد.

سلبکام چگونه کار میکند؟

جستجو ستاره مورد نظر

ارسال متن مورد نظرخود به ما

بررسی درخواست با قوانین سایت

ارسال ویدئو شما از طریق ایمیل

نحوه کار سلبکام

 • 1

  1. سایت سلبکام این قابلیت را دارد تا از طریق ایجاد یک ارتباط مستقیم از طریق این پلتفرم لحضات ماندگاری را برای مخاطبین خود از طریق دریافت ویدیوی درخواستی هنرمندان و ورزشکاران ایجاد نماید.

 • 2

  2. اینکار در آغاز با ارایه یک درخواست که از قبل استاندارد سازی شده است و یا می تواند به دلخواه مخاطب تنظیم شده باشد، پس از تایید ناظران مبنی بر رعایت ارزشها و مقررات حاکم بر این پلتفرم  شروع خواهد گردید

   

 • 3

  3. تولید محتوی شخص سازی شده از طریق هنرمندان، ورزشکاران یا سایر طبقات مشخص شده در این پلتفرم در بستر زمانبندی شده ای که ار قبل اعلام شده است به اطلاع و دردسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.بدیهی انتشار عمومی این محتوی ها خارج از این پلتفرم تنها با اجازه قبلی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 • 4

  4. عدم رعایت مقررات و ارزشهای اخلاقی که در این پلتفرم و بهنگام ثبت درخواست مورد تایید کاربران قرار می گیرد و مشخص گردیده است  همچون رعایت حریم خصوصی افراد و کلیه قوانین و مقررات منجر به مسدود سازی حساب کاربران خواهد گردید.

همین حالا عضو خبرنامه سبلکام شوید!

با عضویت در خبرنامه در اسرع وقت از اخبار و تخفیف‌ها با خبر شوید!